0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  England Premier League
Tottenham Hotspur
-
-
Norwich City
inprogress
۲۳:۰۰
Manchester United
-
-
Burnley FC
inprogress
۲۳:۴۵
Leicester City
-
-
West Ham United
inprogress
۲۳:۰۰
  Italy Coppa Italia
Juventus Turin
-
-
AS Roma
inprogress
۲۳:۱۵
  France Coupe de la Ligue
Stade Reims
-
-
Paris Saint Germain
inprogress
۲۳:۳۰
  Spain Copa del Rey
Unionistas De Salamanca CF
-
-
Real Madrid
inprogress
۲۳:۳۰
UD Logrones
-
-
CF Valencia
inprogress
۲۳:۳۰
Real Sociedad
-
-
RCD Espanyol Barcelona
inprogress
۲۳:۳۰
CF Elche
۱
۱
Athletic Bilbao
inprogress
۲۱:۳۰
CF Badalona
-
-
Granada CF
inprogress
۲۳:۳۰
خیرونا
-
-
CF Villarreal
inprogress
۲۳:۳۰
CD Tenerife
-
-
Real Valladolid
inprogress
۲۳:۳۰
UD Ibiza
۱
۲
FC Barcelona
Finished
۲۱:۳۰
  Scotland Premiership
Glasgow Rangers
-
-
ST Mirren
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Kilmarnock FC
-
-
Celtic Glasgow
inprogress
۲۳:۱۵
Aberdeen FC
-
-
Motherwell FC
inprogress
۲۳:۱۵
Hibernian FC
-
-
Hamilton Academical FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Ross County
-
-
Heart of Midlothian
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Livingston FC
-
-
ST Johnstone FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Belgium Beker van Belgie
Club Brugge
-
-
SV Zulte Waregem
inprogress
۲۳:۱۵
  Turkey Turkiye Kupasi, Knockout stage
Besiktas JK
۲
۳
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
Finished
۲۱:۰۰
Kasimpasa
۳
۲
Alanyaspor
Finished
۱۴:۳۰
Goztepe SK
۲
۲
Antalyaspor AS
Finished
۱۷:۳۰
  Portugal League Cup, Final round
Vitoria Guimaraes
-
-
FC Porto
inprogress
۲۳:۱۵
  Greece Super League 1
OFI Kreta
۰
۱
Olympiacos Piraeus
Finished
۱۸:۴۵
Volos Nps
۱
۳
AEK Athen
Finished
۱۸:۴۵
Panathinaikos
۳
۰
Atromitos Athinon
Finished
۲۱:۰۰
AE Larissa FC
۲
۲
Panaitolikos
Finished
۱۶:۳۰
  England Championship
Charlton Athletic
-
-
Fulham FC
inprogress
۲۳:۱۵
Nottingham Forest
-
-
Reading FC
inprogress
۲۳:۱۵
  Cyprus Cyprus Cup
AC Omonia Nicosia
۳
۰
Ermis Aradippou
Finished
۱۷:۳۰
Karmiotissa Polemidion
۰
۱
AEK Larnaca
Finished
۱۹:۳۰
Apollon Limassol
۱
۰
Apoel Nicosia
Finished
۲۰:۳۰
Doxa Katokopias
۱
۱
Enosis Neon Paralimni
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Serie C, Girone C
SSC Bari
-
-
Sicula Leonzio
inprogress
۲۳:۱۵
Ternana Calcio
-
-
FC Rieti
inprogress
۲۳:۱۵
Reggina 1914
-
-
Virtus Francavilla Calcio
inprogress
۲۳:۱۵
Casertana FC
۰
۰
Potenza Calcio
Finished
۱۸:۰۰
SS Teramo Calcio
۱
۰
US Catanzaro 1929
Finished
۲۰:۳۰
Calcio Catania
۳
۱
AS Avellino 1912
Finished
۱۷:۳۰
US Vibonese Calcio
۰
۱
SS Monopoli 1966
Finished
۲۱:۰۰
Paganese Calcio 1926
۰
۰
AS Viterbese Castrense
Finished
۱۷:۳۰
AZ Picerno
۳
۱
Cavese 1919
Finished
۱۷:۰۰
AS Bisceglie
۱
۰
Rende Calcio 1968
Finished
۲۱:۰۰
  Netherlands KNVB Beker
Ajax Amsterdam
-
-
Spakenburg
inprogress
۲۳:۱۵
SC Heerenveen
-
-
Willem II Tilburg
inprogress
۲۳:۱۵
Heracles Almelo
۰
۲
Vitesse Arnhem
Finished
۲۱:۰۰
  International Youth U23 AFC Championship, Knockout stage
Saudi Arabia
۱
۰
Uzbekistan
Finished
۱۳:۴۵
Australia
۰
۲
Republic of Korea
Finished
۱۶:۴۵
  International Clubs Club Friendly Games
FC BGU Minsk
۰
۰
FC Isloch
Finished
۱۱:۳۰
AS FC Universitatea Cluj
۲
۷
AFC Ariesul Turda
Finished
۱۲:۳۰
MOF Customs United FC
۳
۰
Bangkok FC
Finished
۱۲:۳۰
VfL Bochum
۲
۰
Krefelder FC Uerdingen 05
Finished
۱۳:۳۰
Dundalk FC
۱
۲
FC Cfr 1907 Cluj
Finished
۱۸:۳۰
Zaglebie Sosnowiec
۱
۱
GKS Jastrzebie
Finished
۱۳:۳۰
Fortuna Dusseldorf II
۲
۴
TSV Steinbach 1921
Finished
۲۰:۰۰
SC Red Star Penzing
۳
۲
Atsv Teesdorf
Finished
۲۱:۳۰
Derry City
-
-
Finn Harps
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Muang Thong United
۱
۰
Nongbua Pitchaya FC
Finished
۱۶:۳۰
CSA Steaua Bucuresti
-
-
Jeonbuk Motors
inprogress
۱۸:۰۰
Ludogorets 1945 Razgrad
۰
۲
GKS Piast Gliwice
Finished
۱۷:۳۰
NK Sesvete
۸
۰
Zagorec Krapina
Finished
۲۰:۰۰
SV Wacker Obercastrop
-
-
SV Sodingen
Finished
۲۲:۰۰
FC Banik Ostrava
۰
۴
MFK Ruzomberok
Finished
۱۳:۳۰
Szolnoki MAV FC
۲
۱
Vac FC
Finished
۱۶:۰۰
Rayong FC
۲
۱
Sisaket FC
Finished
۱۳:۳۰
PFC Belasitsa Petrich
۱
۱
Strumska Slava
Finished
۱۵:۳۰
CSA Steaua Bucuresti
۱
۰
ACSF Vointa Turnu Magurele
Finished
۱۲:۳۰
NS Mura
۳
۰
ND Beltinci
Finished
۱۹:۳۰
Pardubice
۱
۰
FC Slovan Liberec B
Finished
۱۳:۳۰
Tsarsko Selo Sofia
۴
۲
Botev Galabovo
Finished
۱۶:۰۰
Odense BK
۳
۱
Helsingborgs IF
Finished
۱۷:۳۰
PFC Spartak Varna
۰
۲
FC Chernomorets Balchik
Finished
۱۵:۳۰
Lac Inter
۸
۲
Sc Moosbrunn
Finished
۲۱:۱۵
Neuchatel Xamax FCS
۱۰
۰
FC La Chaux De Fonds
Finished
۲۱:۳۰
Kapfenberger SV 1919
۱
۰
ASV Drassburg
Finished
۲۱:۳۰
SV Donau
۵
۲
KSV Siemens Grossfeld
Finished
۲۱:۵۰
Slivnishki Geroi
-
-
FC Balkan Botevgrad
inprogress
۱۵:۳۰
Randers FC
۴
۳
Vendsyssel FF
Finished
۱۵:۳۰
Kariana Erden
۳
۱
PFC Ludogorets Razgrad II
Finished
۱۶:۰۰
KF Drita
-
-
KF Dardana
Finished
۱۶:۰۰
FK Brodarac
-
-
FK Proleter Novi Sad
inprogress
۱۶:۰۰
NK Medimurje Cakovec
-
-
VSNK Varazdin
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
NK Junak Sinj
-
-
HNK Hajduk II
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
NK Dubrava
۴
۱
Dugo Selo
Finished
۱۷:۳۰
FC Kolin
۳
۴
SK Sokol Zapy
Finished
۲۰:۳۰
Wieczysta Krakow
-
-
Hutnik Krakow
inprogress
۲۰:۴۵
Fortuna Dusseldorf
-
-
SC Union Nettetal
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Duisburger SV 1900
-
-
SSVg Velbert
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Ratingen SV Germania 04/19
-
-
SC Duesseldorf West
Finished
۲۲:۰۰
FC Pesch
-
-
Turu Dusseldorf
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
FC Ferreiras
-
-
Brentford FC U23
inprogress
۲۳:۴۵
  Brazil Sergipano
AD Confianca SE
۰
۰
Lagarto FC SE
Finished
۰۲:۳۰
Dorense FC SE
-
-
AD Frei Paulistano SE
inprogress
۲۲:۰۰
  Brazil Pernambucano, Serie A1
Retro FC Brasil
۱
۲
Santa Cruz FC PE
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Campeonato Paraibano
Botafogo FC PB
۲
۰
SAO Paulo Crystal FC PB
Finished
۰۲:۴۵
Desportiva Perilima PB
۲
۱
Sousa EC PB
Finished
۰۲:۴۵
  Mexico Copa MX, Knockout stage
Guadalajara Chivas
۱
۲
CSD Dorados Sinaloa
Finished
۰۶:۳۰
Atletico San Luis
۰
۱
Xolos De Tijuana
Finished
۰۶:۳۰
Venados FC
۱
۱
CF Pachuca
Finished
۰۴:۳۰
Queretaro FC
۳
۲
FC Juarez
Finished
۰۴:۳۰
  International Clubs Copa Libertadores, Qualification
Carabobo FC
۱
۱
Universitario De Deportes
Finished
۰۱:۴۵
  Italy Serie C, Girone A
AC Monza
-
-
Aurora Pro Patria 1919
inprogress
۲۳:۱۵
US Albinoleffe
۰
۱
US Pistoiese 1921
Finished
۱۸:۳۰
US Pianese
۰
۰
FC Pro Vercelli 1892
Finished
۱۷:۳۰
AC Renate
۲
۱
AS Giana Erminio
Finished
۱۷:۳۰
Calcio Lecco 1912
۲
۲
SS Arezzo
Finished
۲۱:۰۰
US Pergolettese 1932
۰
۰
Como 1907
Finished
۲۱:۰۰
Juventus U23
۲
۲
Novara Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Olbia Calcio 1905
۱
۲
Robur Siena
Finished
۲۰:۳۰
AC Gozzano
۰
۱
US Alessandria Calcio 1912
Finished
۱۷:۳۰
Carrarese Calcio 1908
-
-
US Citta DI Pontedera
inprogress
۲۳:۱۵
  Brazil Copa do Nordeste
SD Imperatriz MA
۲
۱
CR Brasil AL
Finished
۰۱:۳۰
  India Indian Super League
Bengaluru FC
۳
۰
Odisha FC
Finished
۱۷:۳۰
  Bolivia Division Profesional, Apertura
Club Bolivar
-
-
Atletico Palmaflor Vinto
inprogress
۲۳:۳۰
Guabira Montero
-
-
Always Ready
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Mineiro, Modulo I
Coimbra EC MG
۱
۱
URT MG
Finished
۰۲:۳۰
Uberlandia EC MG
۰
۱
Atletico Mineiro MG
Finished
۰۴:۰۰
  Morocco Botola
Raja Casablanca Athletic
۱
۱
Mouloudia Club of Oujda
Finished
۲۱:۳۰
  Czech Republic Winter League, Group C
FC Dac 1904 Dunajska Streda
۲
۱
FC Nitra
Finished
۱۳:۰۰
FC Zbrojovka Brno
۳
۱
MFK Skalica
Finished
۱۳:۳۰
  International Bangabandhu Gold Cup
Palestine
۱
۰
Seychelles
Finished
۱۴:۳۰
  Czech Republic Winter League, Group A
FK Dukla Prague
۶
۰
1 FK Pribram
Finished
۱۳:۰۰
  Italy Serie C, Girone B
Cesena FC
۰
۱
Carpi FC 1909
Finished
۲۱:۰۰
LR Vicenza Virtus
-
-
Modena FC
inprogress
۲۳:۱۵
Imolese Calcio
۱
۰
Rimini FC 1912
Finished
۲۱:۰۰
FC Sudtirol
۲
۰
SSD Vis Pesaro 1898
Finished
۱۸:۳۰
Ravenna FC 1913
۱
۰
Fermana FC
Finished
۲۱:۰۰
Calcio Padova
-
-
Virtus Vecomp Verona
inprogress
۲۳:۱۵
AC Feralpisalo
-
-
Reggio Audace FC
inprogress
۲۳:۱۵
SS Sambenedettese Calcio
-
-
AJ Fano 1906
inprogress
۲۳:۱۵
  Portugal U23 Championship, 1st Phase
Estoril Praia
۳
۱
Sporting Cp
Finished
۱۵:۱۵
  Tanzania Premier League
Mwadui FC
۰
۱
Azam FC
Finished
۱۶:۳۰
Singida United
۱
۳
Young Africans SC
Finished
۱۶:۳۰
  Hong Kong Division 2
Chelsea SS (HK)
۱
۰
Leaper Saint Joseph
Finished
۱۶:۰۰
  Uganda Cup
Busia Young
۲
۱
Busoga United Fc
Finished
۱۶:۳۰
Kajjansi United
۱
۱
Vipers SC
Finished
۱۶:۳۰
Bugamba Fc
۱
۰
Onduparaka FC
Finished
۱۶:۳۰
  International Clubs Arena Cup
NK Inter Zapresic
۱
۰
NK Lokomotiva Zagreb
Finished
۱۷:۰۰
NK Drava Ptuj
-
-
Khangarid
Finished
۱۳:۳۰
  International Youth U19 Club Friendly Games
Werder Bremen
-
-
VfL Osnabruck
Finished
۲۱:۴۵
Bayer 04 Leverkusen
-
-
Rot Weiss Ahlen
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
  Brazil Carioca, Serie A, Taca Guanabara
Macae RJ
-
-
Boavista SC RJ
inprogress
۲۲:۳۰
Volta Redonda FC RJ
-
-
AD Cabofriense RJ
inprogress
۲۲:۳۰
  Greece Cup EPSANA (East Attica zone)
Astir Varis
۲
۱
AO Koropiou
Finished
۱۶:۳۰
Kalivia
۰
۲
Marko
Finished
۱۶:۳۰
AO Palliniakos
۴
۳
Nikites Anthousas
Finished
۱۶:۳۰
Kryoneri
۴
۰
Ethnikos Neas Makris
Finished
۱۶:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games, Women
UD Granadilla Tenerife Sur
-
-
FC Basel
Finished
۲۲:۰۰
FC Twente Enschede
-
-
SL Benfica
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Northern Ireland NIFL Development League
Glenavon R.
-
-
Ballymena United FC
inprogress
۲۳:۱۵
  Zambia Premier League
Buildcon
۱
۲
Zesco United
Finished
۱۶:۳۰
Zanaco
-
-
Nakambala Leopards
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Cup EPSP (Piraeus zone)
Aias Salaminas FC
۰
۰
Ampelakiakos
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Cearense, Serie A
Horizonte FC CE
-
-
Floresta EC CE
Finished
۲۲:۰۰
  Egypt 2nd Division
Ghazl El Mahallah
-
-
Maleyeit Kafr El Zayiat
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  Albania Kategoria Superiore
Luftetari Gjirokaster
۰
۰
KS Kukesi
Finished
۱۶:۳۰
KF Tirana
۲
۱
KF Bylis Ballsh
Finished
۱۹:۳۰
  Egypt Premier League
AL Ahly SC (EGY)
-
-
Enppi Club
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  South Africa Premier League
Mamelodi Sundowns
-
-
Orlando Pirates
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Ireland Munster Senior League
Castleview
-
-
Leeds AFC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Brazil Paulista, Serie A1
Gremio Novorizontino SP
-
-
Oeste FC SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید